Segmentify

Web Sayfası: www.segmentify.com 


Proje Ekibi: Murat Soysal, Ergin Eroğlu, Yavuz Gökırmak, Mesutcan Kurt, Barış Yurduseven


Açıklama:

Segmentify, web sitelerinde kampanya yönetimi ve sayfa kişiselleştirilmesini sağlayan bir üründür.

SaaS modeli ile hizmet veren Segmentify, web sayfası ziyaretçileri davranış analizlerinin yapılması ve ziyaretçilerin dinamik mikro segmentlere ayrılmasını sağlamaktadır. Bu mikro segmentlere uygun kişiselleştirilmiş PoP-Up ve Banner gösterimleri v.b. yöntemler ile sayfa içinde sunulacak kampanyaların hızlı ve kolay şekilde devreye alınması sağlanmaktadır.


 

engined.io

Web Sayfası: engined.io


Proje Ekibi: Onur Neşvat, Eren Erdoğan, Umut Afacan


Açıklama: 

Engined.io mobil ve web platformlar için veri toplama, analiz ve etkileşim özellikleri sağlayan bir yazılım servisidir. Uygulama geliştiricilere kendi uygulamaları hakkında veri toplayabilecekleri, bu verileri analiz edebilecekleri ve uygulama kullanıcılarıyla etkileşim yaratabilecekleri bir altyapı hizmeti sunmaktadır. Engined.io, farklı platformlardaki bütün kullanıcılara tek bir panelden ulaşılmasını ve kullanıcıların kesintisiz takibini sağlamaktadır.

Uygulama içi olay takibi, kullanıcı takibi ve sınıflandırması, hata raporlama, geri dönüşüm oranı tablosu ve gelişmiş sorgulama sistemi gibi birçok verinin toplanması ve analiz edilmesini sağlayan araçların yanında bildirim yollama ve kullanıcıyı uygulama içi satın almaya çağırma gibi etkileşim araçlarına da sahiptir. Engined.io, bu sayede hem toplanılan verileri anlamlandırmaya hem de kullanıcılarla etkileşime geçmeyi mümkün kılar.


 

Newsfeedhub

Proje Ekibi: Ahmet Çanakkale, Serkan Özüstün


Açıklama:

RSS çeşitli internet siteleri tarafından yayınlanan haber vb. içeriğin tek bir ortamdan topluca izlenebilmesine olanak sağlayan bir içerik besleme yöntemidir. Newsfeedhub, RSS sayfaları bulunmayan web siteleri için otomatik ve/veya el ile giriş yaparak RSS kaynağı oluşturma amacıyla yapılmış bir servistir.


 

TaksiMatik

Proje Ekibi: Mehmet Bıçak, Yiğit Çakar


Açıklama: 

Taksi Durakları İçin,

Akıllı cihazlardan yapılan çağrıları görebileceğiniz ve online olarak müşterilerinize anlık bilgi verebileceğiniz bir taksi çağrı otomasyonudur.

Bireysel Kullanıcılar İçin,

Taksi durağının adını veya numarasını bilmeden tek tuşla hızlı, kolay ve güvenli şekilde taksi çağırabilirsiniz. Taksinin plakası ve konumu hakkında anında bilgi alabilirsiniz


 

Whispto

Web Sayfası: www.whispto.com


Proje Ekibi: Oğuzhan Urulu, Ayhan Dorman


Açıklama:

Hayata Ses Kat!

Sevdiğiniz ve takip ettiğiniz kişilerle sesli iletişim kurmanın en keyifli, en hızlı ve en kolay yolu!

Whispto ile, Whisp adını verdiğimiz bir dakikalık ses kayıtları yapabilir, takip ettiğiniz kişilerin Whisp'lerini dinleyebilir ve bu Whisp'lere yorum yapabilirsiniz. Ayrıca Whisp'lerinizi Facebook ve/veya Twitter'da paylaşabilir, özel mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Özellikler:

  • Sınırsız sayıda Whisp kaydetme, dinleme, gönderme
  • Özel mesaj gönderme/alma
  • "Trendler" aracılığıyla sosyal alanı genişletme
  • Tema rengi belirleme imkanı
WELLNESSTR

Proje Ekibi: Atıl Samancıoğlu, Orçun Kürüm


Açıklama:

Wellness Türkiye (wellnesstr.com), Türkiye’de kurumsal sağlık alanında yenilikçi ve teknoloji odaklı çözümleriyle öncü bir pozisyon edinmeyi amaçlamaktadır.

Kurumsal sağlık denince akla işverenlerin sigorta vb. gibi temel haklar dışında çalışanlarına sunduğu tüm hizmetleri sıralayabiliriz. Grip aşıları, spor salonu üyelikleri, diyetisyen görüşmeleri vb. birçok uygulama halihazırda ülkemizde bulunmaktadır. Wellness Türkiye kurumsal sağlığı bir sonraki aşamaya geçirip web tabanlı sosyal sağlık uygulamalarını işverenleri sunmayı amaçlamaktadır. Socialbox isimli sosyal platformu ile çalışan sağlığını ve motivasyonunu yükseltmeyi ve sürekli kılmayı hedefleyen kurumumuz firmalarda güçlü bir sağlık kültürü yaratmak için her müşteriye özel ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet verecektir.


 

Bu portföyün detay sayfası bulunmamaktadır.